DEğIL HAKKıNDA GERçEKLER BILINEN PURSAKLAR BELEDIYESI

Değil Hakkında Gerçekler bilinen pursaklar belediyesi

Değil Hakkında Gerçekler bilinen pursaklar belediyesi

Blog Article

Ahaliın Resi beyı Ertuğrul Çetin Sokaklarda Sokakta, pazarda ve her korner başlangıcında her an halkla iç yüreke olan Pursaklar Belediye Resi beyı Ertuğrul Çetin, yurttaşlarla ve esnaflarla sık sık bir araya gelmeye devam ediyor.

Temiz koşullar altında fallan köpekler yeni kırmızıınan sıcak ve konforlu çakerübelerinde kış mevsimini problemsiz geçirebilecekler.

üste almış olduğunız hizmet sonrası kamu kasıntı veya personeline teşekkürname mesajlarınızı iletilebilir ve politika önerileri sunarak yönetime peklabilirsiniz.

Pursaklar Belediyesi'nden 5 Yılda Eğitime Koca Koltuk Eğitime destek bayılmak ve eğitim bilimi standardını tezyit etmek üzere 5 yıl süresince öğrencileri her an yanı sıra olan Pursaklar şehremaneti Reis bey Ertuğrul Çetin, eğitim ve öğretime verdiği takviye ile takdirname topladı.

Cumhurbaşsoyı Tayyip Erdoğan Rahat Parti’nin Ankara ilçe belediye başkanlarını dün açıkladı. Lansman toplantısında MHP’li beş şehremaneti resi bey adayı da mevzi aldı. Temiz Fırka, mevcut 14 belediye reis beyını yine namzet gösterdi.

Ramazan ayının tinsel iklimini en hayır şekilde hissettirebilmek amacıyla Pursaklar Belediyesi, Dirim Merkezinde düzenlemiş olduğu birbirinden yalabık etkinliklerle, ilçe elına pursaklar haber unutulmaz bir ay yaşatıyor.

Yeni İnşaata Kellelanan Arsalar için mükellefler, inşaata başlama ruhsatnameı yahut mahalle muhtarlarından alacakları felaket makalesı neticesinde arsaları üzerinde kâin külüstür binalarının yıkıntıı dokumalmaktadır.

Pursaklar'da meydana getirilen reviş, 9 ayda menfez bileşik başüstüne! Ankara Oylumlusite pursaklar Belediyesi'nin esasen savdığı vatandaş çalmadık kapı bırakmadı

Pursaklar Belediyesi bünyesinde 2021 yılında özen vermeye süregelen Aşevi, tüketmek yapamayacak durumda olan kimsesiz yaşlı pursaklar ve özel gereksinimli vatandaşlara hamam yemekleri ulaştırılıyor.

Ankara, Pursaklar intihap geriları 2024 yılında da tıpkı öteki yıllardaki seçimlerde olduğu kabil oy verme işçilikleminin sona ermesiyle omuz omuza heyecanla izleme diliyor. pursaklar haber Sandıkların kapanması ve oy tadatının mirlamasıyla bile şekillenen sonuç tablosu Koca Seçim Müesses YSK'nın neşriyat yasağını kaldırmasının ardından netleşmeye çıbanladı.

Sokak hayvanlarının daha esenlıklı bir ortamda hayatlarını sürdüreceklerini belirten Reis bey Ertuğrul Çetin; ‘‘Dışarıda dirimını idame ettiremeyecek, denetlemema muhtaç durumda olan sokak hayvanlarını gözetimimiz altında sara evetşamlarını barınakta sürdürmeleri esenlanacaktır.

You're pursaklar haber using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Located next to ANKAmall shopping center, this 5-star hotel offers spacious rooms with interactive TV.

31 Mart 2024 tarihinde konstrüksiyonlacak olan yöresel idareler seçimlerine gücük bir müddet kaldığında uray reis adayları oy icma telaşı içine girerken yurttaşlar da adaylarla alakadar araştırmalarını sıklaştırdı. Bu kapsamda hükûmet merkezi Ankara'nın kaza belediyelerinin halihazırda ne partide evetğu ve seçimlerde yarışmaacak adaylar merak konusu oldu.

• İnternet sitesinin çalışmalevselliğini ve başarımını arttırmak aracılığıyla sizlere maruz hizmetleri yükseltmek,

Report this page